W ramach naszej akcji CIACH!bezdomność, łapiemy i kastrujemy koty wolno żyjące. Współpracujemy z karmicielami z różnych miast. Historia tej kociej rodzinki zaczęła się w Piekarach ŚL. Dokarmiane przez rodzinę kociarzy, która poprosiła nas o pomoc w kastracji i znalezieniu domów maluchom.

wie mamy, 6 kociaków.
Mama po kastracji wróciła na podwórko, dwójka chłopaków znalazło wspólny dom, Kaśka vel Huragan Katarina zamieszkała w Krakowie, jeden maluszek niestety zniknął a Achaja i Shha czekają na dobry dom.

Koteczki są po 2 szczepieniach i odrobaczeniach, są pełne energii, bardzo ciekawskie i otwarte. Przebywają w domu tymczasowym, gdzie mają kontakt z innymi kotami i ludźmi 😉
Szukamy dla nich domu stałego, najchętniej wspólnego lub takiego gdzie są już koty. Maluchy są bardzo otwarte i energiczne, potrzebują towarzystwa.

Do czasu znalezienia domu stałego dziewczyny chętnie przygarną opiekuna wirtualnego 🙂

 

 

 

 

 

Jednocześnie gorąco zachęcamy do wsparcia naszej akcji CIACH!bezdomność. Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko sterylizacja bezdomnych zwierząt może przyczynić się do ograniczenia ich populacji, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

O akcji CIACH!bezdomność przeczytacie TUTAJ.