Nasza akcja CIACH!bezdomność trwa nieprzerwanie. Na naszym koncie jest już ponad 3000 wykastrowanych kotów! Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko sterylizacja bezdomnych zwierząt może przyczynić się do ograniczenia ich populacji, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Jak działamy w ramach CIACH!bezdomność?

  1. Finansując sterylizacje kotów bezdomnych, wolno żyjących i znajdujących się pod opieką odpowiedzialnych osób w trudnej sytuacji materialnej.
  2. Współorganizując zabiegi i opiekę nad kotami.
  3. Pracując u podstaw: docierając do karmicieli, współdziałając z poszczególnymi opiekunami i mobilizując ich do działania. Im więcej ludzi przyjmie odpowiedzialność za bezdomne zwierzęta żyjące wokół nich, tym większe efekty przyniesie akcja CIACH!bezdomność.
  4. Edukujemy, dzieląc się wiedzą i umiejętnościami, w miarę możliwości wspierając karmicieli opiekujących się grupami wysterylizowanych podopiecznych.
  5. Współpracujemy tylko z osobami odpowiedzialnymi, które biorą na siebie podstawowy obowiązek opieki nad kotami objętymi akcją.
  6. Kastracje przeprowadzane są tylko w lecznicach, które gwarantując bezpieczny, profesjonalny zabieg i opiekę oraz oferują atrakcyjne ceny uwzględniające społeczny wymiar akcji.

Tylko w grudniu pod nóż poszło 25 kotek i 8 kocurów. Wszystkie zwierzaki miały zrobiony ogólny “przegląd”, bo to jedyna okazja w ich życiu, żeby zabezpieczyć je na dalsze życie na wolności. Zostały odpchlone, odrobaczone, niektóre musiały mieć zrobiony porządek z zębami itd. To wszystko generuje ogromne koszty. Tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie dalej to robić. Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie naszej akcji CIACH!bezdomność, bo jedyne co nas ogranicza w tej kwestii, to finanse

 

DANE DO WPŁAT:
Fundacja Pomocy dla Zwierząt MiauKot
nr konta: ING Bank Śląski 86 1050 1621 1000 0090 7210 1638
w tytule przelewu prosimy wpisywać słowo „ciach”

Można wesprzeć również naszą zbiórkę stworzoną na ten cel: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ciachbezdomnosc