Przekaż nam swój 1,5% – uruchom e-pity online.

Czas rozliczeń podatkowych trwa 🙂 Na pewno o tym pamiętacie, ale warto przypomnieć. Darowizny przekazane dla fundacji MiauKot, którymi wspieracie nasze działania i pomagacie naszym podopiecznym możecie odliczyć od podatku za mijający 2022 rok. Dzięki darowiznom zapłacicie niższy podatek.

Najważniejsza zmiana, że tym roku przekazujemy 1,5% zamiast 1%. Związane jest to z podatkową rewolucją, która miała miejsce w naszym kraju na początku 2022 r. Jednak mimo większej kwoty “procenta” obawiamy się (wszystkie organizacje OPP się obawiają), że nie uda nam się zebrać tyle, co w ubiegłych latach. Dlatego tym bardziej ważna jest wasza pamięć o MiauKotkach, aktywność w udostępnieniach i informowanie innych o takiej możliwości. Warto skorzystać z przywileju decydowania, na co przeznaczone zostaną nasze podatki. Jest to bardzo skuteczny sposób pomocy najbardziej potrzebującym zwierzakom, które trafiają pod naszą opiekę. I co najważniejsze – zupełnie bezkosztowy! Wy – darczyńcy nie musicie fizycznie wpłacać pieniędzy. Możecie i powinniście jednak decydować, na jaki cel charytatywny zostanie przekazany Wasz 1,5% podatku. Wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wpisać nasz nr KRS 0000353933 a Urząd Skarbowy sam przekaże 1,5% podatku na konto naszej Fundacji. Wspierajcie MiauKotki ❤

Jeśli ktoś jest zainteresowany ile poszczególne organizacje otrzymują pieniędzy z 1% może to sobie sprawdzić TUTAJ. Załącznik drugi – Wykaz OPP.