Dzielimy się z Wami dobrymi wiadomościami🐾💓
Achaja & Shha, cudne kocie siostry z Kozłowej Góry znalazły domy😍

Shha – teraz Lala, zamieszkała w Piekarach śląskich z Wojciech i Teresa, gdzie ma do towarzystwa czarną kotkę Basię😎 Achaja – teraz Aisha, zawędrowała do Bytomia, do Dorota i Arkadiusz, gdzie bryka z kotem Frankiem i papugą😍

płeć: kotka
data ur.: kwiecień 2018
rasa: europejski
miasto: Piekary Śl.
sterylizacja: nie
szczepienia: tak
odrobaczenie: tak
data przyjęcia: 01.07.2018 r.

Shha i jej siostra Achaja, trafiły pod naszą opiekę na początku lipca. Dokarmiane przez rodzinę kociarzy, która poprosiła nas o pomoc w kastracji mamy i znalezieniu domów maluchom. Nasza wolontariuszka wyłapała kocią rodzinkę i zawiozła do weterynarza. Kocia mama została wykastrowana i wróciła na wolność, a maluchy szukają kochających domów.

Siostry były trzy. Kaśka vel Huragan Katarina pojechała już do nowego domu w Krakowie. Imie doskonale oddaje charakter kocich dziewczyn 😉 Na dom ciągle czeka Shha i Achaja.

Kotki są po 2 szczepieniach i odrobaczeniach. Są pełne energii, bardzo ciekawskie i otwarte. Przebywają w domu tymczasowym, gdzie maja kontakt z innymi kotami i ludźmi 😉

Szukamy dla nich domu stałego, najchętniej wspólnego lub takiego gdzie są już koty. Maluchy są bardzo otwarte i energiczne, potrzebują towarzystwa.