MiauKot, to organizacja non profit. Działamy dzięki pracy wolontariuszy i ludzi dobrej woli, którzy wspomagają nasze zwierzaki finansowo i rzeczowo. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zapewnić zwierzętom należytej opieki. Dlatego bardzo Was prosimy o pomoc i wsparcie naszych działań.
Nasz stan zakocenia jest zdecydowanie za duży.13 kotów i pies, które przyjęliśmy z interwencji dobił nasz budżet  Kociarnia pęka w szwach, a nasze domy tymczasowe są przepełnione. Wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami. Schodzą nam wielkie ilości karmy i żwirku. Rosną nam zaległości w lecznicach, bo zwierzaki chorują. Już w tej chwili mamy faktur z lecznic na ponad 5000 tys.  Nie ma dnia, bez wizyty u weterynarza. To są sytuacje, w których nie ma wyboru! Bo co tutaj wybrać? Nie dać jeść, czy nie leczyć?

Jak nam pomóc?
Można przekazać darowiznę pieniężną lub wspomóc nas karmą, żwirkiem. Pamiętajcie,że wszystkie darowizny możecie odliczyć od dochodu.  Jak to zrobić pisaliśmy TUTAJ
Nie ma określonej kwoty. Sami zdecydujcie na przekazanie jakiej sumy możecie sobie pozwolić. Liczy się każda złotówka! Każdą przyjmiemy z wdzięcznością i dobrze spożytkujemy.

DANE DO PRZELEWU
Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot, Bytom
nr konta: ING Bank Śląski 86 1050 1621 1000 0090 7210 1638
lub za pomocą dotpay lub paypal => TUTAJ 

Nasi podopieczni nie są wybredni, ale ze względu na ich zdrowie staramy się unikać karm najniższej jakości. Mile widziane karmy typu Smilla (sucha i mokra), Bosch, Butchers (mokra)
Ze żwirków, najbardziej ekonomiczne przy tej ilości kotów jest Cats Best, Benek Corncat lub zbrylający compact – jasno niebieski.
Można zrobić zamówienie bezpośrednio w internetowym sklepie zoologicznym, np. Zooplus.pl i przesłać na adres fundacji. Zawsze też można Miaukotom dostarczyć osobiście 

Wszyscy nasi podopieczni potrzebują domów stałych! Niestety ze względu na to, że serwer, na którym jest nasza strona został zaatakowany przez wirusa a my straciliśmy wiele danych (m.in. nasze zwierzaki do adopcji), chętnych na adopcję MiauKota zapraszamy do kontaktu mailowego z nami fundacja.miaukot@gmail.com Można również kontaktować się z nami przez wiadomość prywatną na naszym profilu Facebookowym  

Pomóżcie MiauKotom