Kochamy koty. Kastrujemy, leczymy, szukamy domów. Od lat ciachamy bezdomność, edukujemy, wspieramy karmicieli. Co nas najbardziej cieszy? Że ciągle poznajemy nowych ludzi, którzy chcą robić to co my. Chcą, bo nie zawsze mogą. I tu wchodzimy my 🙂

Kolejny rok otrzymujemy wsparcie z urzędu miasta Bytom, dzięki któremu możemy wykastrować bezdomne koty z naszego rejonu. Niestety, jak możecie się domyślić, kwota dofinansowania to kropla w morzu potrzeb. A potrzeby coraz większe.
Ta zbiórka została utworzona, aby zebrać pieniądze “)na zakup karmy. Chcemy wesprzeć tych, którzy kotami opiekują się stale i odpowiedzialnie. Koty pod ich opieką są karmione systematycznie, odrobaczane, a z naszą pomocą również wykastrowane.
Wspieramy przyjaciół, którzy dokarmiają koty na terenie starej kopalni w Bytomiu, na działkach w Piekarach śląskich oraz w Piłce.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę. Możecie to zrobić wpłacając darowiznę bezpośrednio na nasze konto z dopiskiem “bezdomniaki” lub przez zbiórkę poniżej.