Zaopiekuj się Plamką wirtualnie!


płeć: kotka
data ur.: kwiecień 2018
rasa: europejski
miasto: Bytom
sterylizacja: nie
szczepienia: tak
odrobaczenie: tak
data przyjęcia: 20.06.2018 r.a


Dobry człowiek, który dowozi mąkę do pewnej piekarni, zauważył na swojej posesji kotkę z czterema kociętami. Niestety kocia mama z dwójką swoich dzieci została zagryziona, przez psa, który pilnował sąsiedniej posesji Jakimś cudem Plamka i jej siostrzyczka – Kropka, udało się uratować. Tylko one przeżyły z całej kociej rodzinki 🙁

Koteczki są nie tylko piękne, ale przede wszystkim inteligentne, ciekawskie i towarzyskie. Kocięca kindersztuba na 5+! Wiedzą do czego służy kuweta i jak po sobie posprzątać, jedzą suchą i mokrą karmę, surowe mięsko także (są małymi łakomczuchami). Obie ciekawskie świata i otoczenia, dzięki temu, że są razem ich życie to zabawa, sen i jedzenie (nie koniecznie w tej kolejności). Co do zabawy, to lubią wszelkie papierki, “myszki”, piłeczki, tunel etc. Jak nie mają “pod łapką” gotowej zabawki to sobie same “coś” zorganizują 🙂 Plamka jest typem miziaka/przytulanki/poduszkowca, blisko swojego człowieka, przy nim lubi zasypiać i odpoczywać (rozkosznie mrucząc).  Szalone zabawy w wydaniu Plamki przeplatane są momentami kociej zadumy i obserwowania otoczenia.

Kropka to 100% łobuza, żywe srebro, króliczek Duracella z atomową baterią! Energia ją rozsadza, ciągle w ruchu i biegu… Musi zdobywać niezdobyte i odkrywać nowe miejsca w domu. Pokazuje też “pazurki”, nie ustępuje nawet większym i starszym towarzyszom zabaw. Ciekawska ponad miarę i bardzo inteligentna – szybko uczy się nowych umiejętności od innych kotów np. otwierania drzwi.

Dwie siostry stanowią idealny koci duet, wzajemnie się uzupełniając. Marzeniem naszym jest wspólny dom dla nich, ale rozpatrzymy każdą inną propozycję 🙂

Przebywają w domu tymczasowym u Justyna i Maćka – kociarzy z doświadczeniem, którzy dbają o to by się zdrowo chowały i nie nabierały złych nawyków.