Kochani chcielibyśmy przedstawić Wam Lucky. Lucky to 4 miesięczna wychowana na ulicy koteczka, która została zgwałcona przez dorosłego kocura, w wyniku czego doszło u niej do podrażnienia narządów rozrodczych i wypadnięcia prostnicy. Malizna miała szczęście, że ktoś zauważył jej dramat i poszukał dla niej pomocy. Kocinka jest bardzo wystraszona i nieśmiała, nie jest jednak dzika.
Kotkę umieściliśmy w lecznicy w celu dokładnej diagnozy i obserwacji. Ma podawane leki i powoli stan się stabilizuje. Możliwe, że mimo młodego wieku zdecydujemy się kotkę wysterylizować po skończonym leczeniu.
Problem jest jednak w tym, że w lecznicy na dom czekać raczej nie będzie. Koteczka bardzo boi się innych kotów, po tym co przeszła. My nie możemy jej zaoferować miejsca bez kotów, szczególnie, że we wszystkich naszych domach tymczasowych są w nadmiarze. Za moment będziemy ją musieli odebrać i….kompletnie nie mamy pomysłu co dalej.
Nie raz już nam pomogliście. Może i tym razem uda się pomóc maleństwu. Szukamy dla niej spokojnego domu, w którym będzie mogła odzyskać zaufanie do świata i nauczyć się żyć w przyjaźni z człowiekiem. Bardzo pilnie szukamy…