Nasza strona została przeniesiona na nowy serwer. Udało nam się odzyskać sporo danych, ale nie wszystko. Wiemy, że przed nami dużo pracy, aby uzupełnić najważniejsze informacje, ale to i tak wielki sukces.

W tym miejscu jeszcze raz wielkie podziękowania dla Remka, który zrobił to wszystko zupełnie za darmo, żeby pomóc zwierzakom. Dzięki!!!

Bardzo przepraszamy Opiekunów Wirtualnych, że niektórych podopiecznych  nie ma na stronie, albo nie ma przy nich informacji, kto się nim opiekuje. Priorytetem jest dla nas uzupełnienie tych informacji, ale nie da się tego zrobić, bez zaktualizowania działu ” nasze zwierzaki” i wprowadzenia wszystkich naszych podopiecznych.

Wszelkich informacji o zwierzakach znajdujących się pod naszą opieką udzielimy drogą mailową lub za pomocą wiadomości prywatnej na naszym profilu FB. Kontakt do nas → TUTAJ

Mamy nadzieję, że zrozumiecie w jak trudnej sytuacji się znaleźliśmy się. Prosimy pamiętajcie również o tym, że w naszej fundacji nie ma ludzi na etacie a wszystko co robimy dla zwierzaków, robimy jako wolontariusze w wolnym czasie. Mamy rodziny, pracę zawodową i ogrom zwierząt, za które jesteśmy odpowiedzialni. Nie jesteśmy w stanie odpierać telefonów 24 godziny na dobę, ani od razu odpisywać na Wasze listy.

Dlatego bardzo prosimy o zrozumienie i odrobinę cierpliwości. Do prośby dołącza się Tymianek (na fotce) i poleca do adopcji.