Do dzisiejszej kawy nie potrzebujecie ciastka – zdjęcia naszych maluszków osłodzą najbardziej pochmurny dzień  Jednak ich historia nie jest już taka słodka 🙁

Dobry człowiek, który dowozi mąkę do pewnej piekarni, zauważył na swojej posesji kotkę z czterema kociętami. Niestety kocia mama z dwójką swoich dzieci została zagryziona, przez psa, który pilnował sąsiedniej posesji Jakimś cudem te dwie sierotki udało się uratować. Na imie dostały Plamka i Kropka.

Aktualnie maja około 10 tyg. Są odrobaczone i zaszczepione. Czeka je jeszcze drugie szczepienie i chipowanie, ale już przyjmujemy zgłoszenia 😉 Kotki są nie tylko piękne, ale przede wszystkim inteligentne, ciekawskie, towarzyskie.
Przebywają w domu tymczasowym u Justyna i Maćka – kociarzy z doświadczeniem, więc dbają o to by się zdrowo chowały i nie nabierały złych nawyków.

Kotki czekają na dom stały -> obowiązują ankieta i wizyta przedadopcyjna oraz umowa adopcyjna.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu TUTAJ lub pisania wiadomości na nasz fanpage.

Za zdjęcia dziękujemy niezawodnej Kocia Ciocia

Zapraszamy do podziwiania, ale przede wszystkim do adopcji. Pamiętajcie, że te koty dostały szansę na lepsze życie dzięki Wam i wsparciu, jakie nam okazujecie
Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zapewnić zwierzętom należytej opieki. Nie ma określonej kwoty. Sami decydujecie na przekazanie jakiej sumy możecie sobie pozwolić. Liczy się każda złotówka! Każdą przyjmiemy z wdzięcznością i dobrze spożytkujemy.

DANE DO PRZELEWU
Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot, Bytom
nr konta: ING Bank Śląski 86 1050 1621 1000 0090 7210 1638
Więcej możliwości wsparcia na naszej stronie TUTAJ

Plamka i Kropka szukają opiekunów wirtualnych.