Bardzo zaskoczyła nas przesyłka, którą dostaliśmy a właściwie nie my tylko nasi podopieczni
A wszystko zaczęło dzięki pomysłowi Wioletta Janik, która pisze o tym tak:

” Moje miasto – Dzierżoniów podjęło decyzję o sfinansowaniu mojego pomysłu dotyczącego wykonania 1000 sztuk gryzaków-filcaków czyli zabawek dla kotów ze schronisk i domów tymczasowych. Kotów, które nierzadko mają depresję, które czekają na swoje nowe domy. Dzięki tym gryzakom-filcakom pragnę choć trochę poprawić ich kocie samopoczucie. Gryzaki-filcaki nie bez powodu są wykonane w kolorach zielonym, czerwonym i niebieskim – to kolory flagi Dzierżoniowa. Do każdego dołączone będzie również logo miasta- “DZIERŻONIÓW NASTRAJA POZYTYWNIE”
Wszystko zaczęło się od tego, że na stronie dotyczącej mojego miasta znalazłam informację o akcji Dzierżoniów pełen pasji. Akcja polega na tym, że miasto pomaga mieszkańcom finansowo W realizacji marzeń, hobby itp. Jedyne co trzeba zrobić, to napisać wniosek, opisać dokładnie wraz z kalkulacją to, co chcemy zrealizować. Bardzo się ucieszyłam, gdy otrzymałam pismo z informacją, ze mój wniosek został zaakceptowany!!!!! Dzięki finansowemu wsparciu będziemy mogli pomóc aż 1000 kotom!!!
Jeśli chcecie poznać bliżej moje miasto, które wspiera pomoc zwierzętom to zapraszam do odwiedzin na:
http://www.dzierzoniow.pl/
#zwierzakifilcaki #pomagamzwierzętom #DzierżoniówPełenPasji

 

 

 

 

 

Bardzo dziękujemy Wioletta Janik za tyle radości, którą dała naszym podopiecznym i miastu Dzierżoniów za pomoc w realizacji marzeń  Tym bardziej, że te marzenia wspierają innych   
Na fotkach nasz Cezary szalejący z gryzakiem-filcakiem (filmik w komentarzach) poleca się oczywiście do adopcji. Gryzaki świetnie się również sprawdziły jako umilacz czasu w klatkach u kociaków  Maluchy też do adopcji.
DZIĘKUJEMY