Nasza Fundacja po raz kolejny bierze udział w akcji Tesco Polska . Zachęcamy Was do zakupów i wrzucania żetonów do naszej urny

Takiego maila dostaliśmy
„ Z przyjemnością przekazujemy informację, że Państwa projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Państwa projekt przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 7 maja. Życzymy powodzenia w głosowaniu i zachęcamy do aktywnego promowania swojego projektu – grant w wysokości 5000 zł otrzyma ta inicjatywa, która zdobędzie największą liczbę żetonów. Za II miejsce przyznajemy grant w wysokości 3000 zł na realizację projektu w okrojonej formie, a za III miejsce minigrant w wysokości 1000 zł na cele statutowe organizacji.”

Mamy nadzieję, że pomożecie nam wygrać?!
Główną nagrodę przeznaczymy oczywiście na sterylizacje 50 kocic, więc jest o co walczyć.
Sterylizacja to najskuteczniejsza i najbardziej humanitarna metoda zapobiegania bezdomności. To nie tylko ograniczenie bezdomności, ale realna poprawa losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Pamiętajcie więc robiąc zakupy w TESCO, żeby odebrać żetony. Zbierać możecie je w każdym sklepie, ale wrzucić do urny i zagłosować na Miaukota tylko w kliku sklepach.

Na nasz projekt – #Tnijznamibezdomność – możecie głosować w następujących sklepach:

  • Bytom Chorzowska 86,
  • Bytom Tarnogórska 12,
  • Bytom Karpacka 1a,
  • Chorzów Batorego 21,
  • Chorzów Graniczna 3.

Udostępniajcie i zachęcajcie innych. Koty bardzo potrzebują Waszego wsparcia!
Więcej informacji na stronie https://tesco.pl/pomagamy/ lub na profilu Tesco Polska

P.S
Dochodzą do nas słuchy, że o żetony czasem trzeba się upomnieć przy kasie, ale pamiętajcie, robimy to wszystko dla kotów! Główna wygrana w akcji to 5000zł – dla nas to 50 zabiegów sterylizacji bezdomnych kotek.