• Pomyłka dzisiaj
    Pomyłka dzisiaj
  • Pomyłka rok 2010
    Pomyłka rok 2010

SOS

 

 

Historia Pomyłki zaczyna się latem 2010r. Chociaż słowo „zaczyna” jest chyba mało odpowiednie. Trwa już ileś tam lat i nie jest to czas radosny.

Jest to chyba najdłuższa i najsmutniejsza historia wśród naszych kotów. Zastanawiamy się czy tego kota w ogóle kiedyś spotkało coś dobrego. Może wtedy, kiedy była razem z Zamiennikiem, z którym tworzyli nierozłączną parę? A może kiedyś miały dom? Na tym podwórko przebywały od 2007 r. Podobno pojawiły się tam po śmierci starszej lokatorki.

Tak to się zaczęło:

Początki: Pomyłka i jej maluchy i ciąg dalszy

 

Pomyłka złapana na sterylizację i  jej maluchy


Już wtedy mieliśmy poważne wątpliwości co do wypuszczenia kotki na to podwórko. Zostawiając ją, musielibyśmy zostawić Zamiennika, bo rozdzielić ich nie mieliśmy sumienia.

Wypuściliśmy.

Rok później z podwórka zniknął Zamiennik i już się nie pojawił L

Pomyłka została sama. Systematycznie dokarmiana jakoś sobie radziła. Z piwnicy praktycznie nigdy nie wychodziła.


2 pazdziernika 2012 zaczął się jej dramat a właściwie walka o życie.

Jedyne wyjście z piwnicy jakie było zostało zamurowane a koteczka skazana na powolną śmierć głodową.

Piwniczny dramat Pomylki

Relacja-spod-piwnicy

 

7 pazdziernika 2012r. udało się złapać Pomyłkę. Od tej chwili jest już bezpieczna pod naszą opieką.

 

Pomyłka nie jest już najmłodsza. W wersji optymistycznej zakładamy, że mogła się urodzić około roku 2006, ale nie wykluczamy, że jest starsza.

Jest kotką bardzo spokojną, ale lękliwą...trudno się jej dziwić. Nie szuka kontaktu z człowiekiem, ale z ogromną ciekawością obserwuje otoczenie. Zachęcona smakołykami typu mięsko podchodzi do ręki i pozwala nawet na drobne pieszczoty np.dotykanie noska.

Marzymy o domu dla tej koteczki. Ona tyle już przeszła w swoim życiu, że najwyższa pora aby spotkało ją coś dobrego ze strony człowieka, żeby miała swój własny, bezpieczny kącik.

Potrzebuje osoby, która zna kocią naturę i zrozumie przez co przeszła ta kotka. Osoby, która wie, że spokojem i cierpliwością można zdobyć zaufanie kota. Pomyłeczka może nigdy nie będzie już kotem kolankowym, ale na pewno odwdzięczy się za opiekę i troskę ze strony człowieka. Na to zasłużyła po stokroć.

 Pomyłka szuka również opiekuna wirtualnego.

Zaopiekuj się Pomyłką wirtualnie

 

 

 

 

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig