Pośredniak

Zdarza się, że jesteśmy proszeni o pomoc w znalezieniu domów kotom lub psom, które nie są objęte opieką fundacji. Jedyne, co możemy zrobić w naszej sytuacji, to zamieścić informacje o zwierzakach na naszych stronach z nadzieją, że to pomoże szybciej znaleźć im dom…

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Yaśmin szuka domu

  2013-04-11 23:22

  Zostaliśmy poproszeni o pomoc w szukaniu domu dla 5 letniej, wysterylizowanej domowej koteczki – Yaśmin.

  Chorba opiekunki niestety uniemożliwia dalszą opiekę nad kotką. Yaśmin jest zdrowa, miała regularną opieką weterynaryjną. Przebywa stale w domu. Jest trochę nieśmiała, ale bardzo spokojna. Lubi jak się ją czesze. Kotka mieszka aktualnie w Tychach.

  Może ktoś mógłby pomóc tej domowej, zadbanej koteczce w tym trudnym momencie??

  Kontakt do opiekunki: 501 449 684 lub email: cara83@tlen.pl

  Można się również kontaktować w tej sprawie bezpośrednio z nami.

   

   

 • Potrącony psiak

  2012-06-04 19:29

   Sytuacja miała miejsce w lutym, pies leżał przy drodze w marznącej kałuży. Zabrałam go ze sobą i zawiozłam do lekarza. Pies miał połamaną miednicę, przez co nie chodzi do tej pory, choć kości są już zrośnięte. Prawdopodobnie nie odbudowały się jeszcze połączenia nerwowe, jednak rokowania są pozytywne. Dla tej znajdy (imię robocze Leon) szukam domu, ponieważ z racji tego iż w moim domu są 4 inne przygarnięte psy i jeden kot a do tego jestem samotną matką ciężko jest mi znaleźć czas i siłę na opiekę nad wszystkimi domownikami, skoro Leon wymaga rehabilitacji, czasu i cierpliwości. Leczę Leona od lutego, w tym momencie nie wymaga on już nakładów finansowych, potrzeba jedynie czasu. Pies przemieszcza się używając przednich łap i ciągnąc za sobą tylne..."

 • Tom-spokojny 8-letni kocurek

  2012-03-26 01:22

  Witam. Prosiłabym o pomoc w znalezieniu nowego domu dla naszego kotka. Ma na imię Tom, Jest ośmioletnim kocurem. Jest wykastrowany. Od początku przebywał z dziećmi, nawet z noworodkiem, więc jest przyzwyczajony do dzieci. Spokojny, nawet leniwy. Nigdy nie zrobił nikomu krzywdy. Przebywa wyłącznie w domu, nie jest przyzwyczajony do przebywania na podwórku. Mieszkamy w Piekarach Sląskich. Zdjęcia przesyłam w załącznikach.

 • Jednooczka w potrzebie

  2012-03-26 01:10

  Zwracam się z gorącą prośbą o przygarnięcie kotki i przekazanie jej do adopcji. 27 lutego znalazłam pobitego w krwi kota z okiem poza gałką oczną, kotek leżał na klatce schodowej i kiedy mnie zobaczył podniósł łebek i zaczął miauczeć. Zabrałam kota do lecznicy tam poinformowano mnie że koteczkę można operować, zdecydowałam się na ratowanie tej znajdy.

Strony:
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig