Niewidoma Anula w potrzebie.

O naszej psiej, ślepej starowince już dawno nie pisaliśmy, bo mieliśmy nadzieję, że jej sytuacja jest stabilna. 
Niestety nasza wolontariusza a opiekunka Anulki trafiła do szpitala  
Sytuacja jest na tyle skomplikowana, że postanowiliśmy dla suni poszukać domu. 
Anula nie jest młodym psem. Pod naszą opiekę trafiła w październiku 2010. Była chuda i strasznie zaniedbana a do tego wszystkiego zupełnie ślepa:( Wtedy założyliśmy, że urodziła się około 2001 r. Trudno nam powiedzieć, czy trafnie określiliśmy jej wiek, czy może warunki w jakich żyła tak psinkę wyniszczyły. W DT u naszej wolontariuszki psinka odzyskała siły i całkiem dobrze sobie radzi. Anula lubi ludzi, toleruje koty, ale nie lubi innych psów. Spacer na smyczy po mieście, parku, gdzie spaceruje dużo innych psów jest nie lada wyzwaniem. Dla tej ślepej psinki najlepszym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem, gdzie mogła by swobodnie i bezpiecznie chodzić po swoim terenie. 
Anulka jest zaszczepiona, wysterylizowana, zachipowana. Jest wielkości przerośniętego jamniczka, waży około 10 kg. Przebywa aktualnie w Bytomiu i szukamy dla niej domu w naszych okolicach. 
Jest ślepym, starym kundelkiem, z bagażem smutnych doświadczeń, ale czy taki pies nie zasługuje na dobry kochający dom? Pomóżcie nam znaleźć dla niej najlepszy dom na świecie!

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig