Nasze konto

WESPRZYJ MiauKoty!:) BĘDĄ BARDZO WDZIĘCZNE…

Jeśli możesz i chcesz wesprzeć zwierzaki mieszkające u wolontariuszy w domach tymczasowych finansowo, możesz dokonać wpłaty na ich rzecz. Działalność nie zaczęliśmy od zera lecz z prawie 50-cioma kotami. Kotami, którym obiecałyśmy, że będą u nas aż do momentu adopcji, że pomożemy im znaleźć doskonałe domki i do tego momentu nic im nie zabraknie. Działamy dzięki pracy wolontariuszy i ludziom dobrej woli, którzy wspomagają nasze zwierzaki finansowo i rzeczowo. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zapewnić zwierzętom należytej opieki. Nie ma określonej kwoty. Sam zdecyduj na przekazanie jakiej sumy możesz sobie pozwolić. Liczy się każda złotówka! Każdą przyjmiemy z wdzięcznością i dobrze spożytkujemy.

 

DANE DO PRZELEWU

Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot

Plac Gen. Sikorskiego 2/2 41-902 Bytom

nr konta:

ING Bank Śląski 86 1050 1621 1000 0090 7210 1638

płatności zagraniczne kod:

SWIFT:INGBPLPW IBAN: PL 86 1050 1621 1000 0090 7210 1638

 

 

CEL

Jeśli życzysz sobie, aby kwota, którą wpłacasz została przeznaczona na konkretny cel (np. sterylizacje kotów, kocią karmę, leki, szczepienia, konkretnego zwierzaka itp.) prosimy, zaznacz to w tytule przelewu. Jeśli wpłata jest związana z wirtualną adopcją, w tytule przelewu wpisz imię kota, którego dotyczy i miesiąc za który wpłacasz. To znakomicie ułatwi nam ewidencjonowanie wpłat. Dziękujemy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed wpłatą skontaktuj się z naszym wolontariuszem. W imieniu naszych podopiecznych – DZIĘKUJEMY!

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig