• Astra
    Astra

Astra, czym sobie zasłużyła na taki los? :(

Asterka to kotka. Pod koniec sierpnia  traci dom, w którym wciąż jeszcze mieszka, od 5 lat.

Zaczęło się tak: na parkingu panowie dokarmiają koty. 6 lat temu przybłąkał się kot - widać, że wyrzucony, bo nie bał się ludzi. Panowie dokarmiali, kot cała zimę spędził w budce na parkingu. Na wiosnę okazało się, że odkarmiony-gruby kot, to koteczka w ciąży.

Urodziła 2 młode w budce na parkingu, przy panu parkingowym. Takie zaufanie do człowieka miała! Wtedy dobre Dusze zabrały kotkę razem z młodymi. Odpchliły, odrobaczyły, zaszczepiły, wysterylizowały i poszukały młodym domu, a matka miała zostać wypuszczona z powrotem na parking, bo już sie nie będzie rozmnażać.

Kotka po przyjściu do domu pierwsze co zrobiła - to wskoczyła na tapczan i położyła się.

Pani Kasia, która dała schronienie kotom powiedziała, że już tej kotki nie odda, bo jest cudowna i tyle radości jej daje. Dostała na imię Astra - bo z parkingu - jak Opel Astra.

No i po pół roku szczęścia - pani Kasia ni z tego ni z owego zmarła.

Wtedy akurat inna osoba szukała kota. Miabyć młody, ale już dorosły, najlepiej kotka, żeby był spokojny, wysterylizowany i zaszczepiony, żeby nie trzeba było do weta chodzić. Asterka była idealna!

I tak od 5 lat mieszka/ła w tym domu. Miał być dom na zawsze. Opiekunka mówiła o niej "moja dziewczynka" albo "moja gwiazdeczka" i się zachwycała.

I nagle ta sama osoba mówi: ja już nie mogę mieć kota. Nie powiedziała dlaczego, a my nie dopytywaliśmy. Nie mamy siły, ani ochoty słuchać wymówek. Nawet nie było słowa: przykro mi.

Bardzo to smutne.

Astra ma około 7 lat. Jest niekłopotliwa. To nie jest kot, który ładuje się na kolana i mruczy. Potrzeba cierpliwości i spokoju, aż koteczka zaufa i sama zacznie przychodzić.

Ma jedno oczko wpół zasnute bielmem - przechorowała na parkingu koci katar i to jest pozostałość - taki dzielny kot.

Są wakacje - najgorszy czas na szukanie domu... Astra może w swoim dotychczasowym domu być tylko do końca sierpnia.

Ten kot trzeci raz traci dom - zwykły czarny kot z parkingu. Jak ona ma zaufać ludziom?

Czym ona sobie na to zasłużyła?

 

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig