Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Pozdrowienia od Albisia, Burusia, Dolores i Seliny :)

  2013-10-25 11:16

  Po tylu smutnych wieściach chcielibyśmy podzielić się tymi radosnymi, które dodają wiary w ludzi i siły do dalszych zmagań ze smutną rzeczywistością. Wieści z domu Albisia, Burusia, Dolores i Seliny. O tym jak zmieniają się koty, które ktoś pokochał i dał dom bez względu na wszystko, bo tylko WIELCY miłośnicy kotów mogą pisać z takim spokojem o tym, jak koty nie zawsze trafiają do kuwety a oni cierpliwie sprzątają, i sprzątają, i sprzątają …a my wiemy coś o tym ;)


 • Z ogromnym bólem...[*]

  2013-10-22 12:02

  Październik jest chyba najtrudniejszym miesiące dla nas. Odeszło od nas wiele kotów i jest to bardzo bolesne :'( Mamy świadomość tego, że trafiają do nas zwierzęta po przejściach, chore, wycieńczone, ale zawsze mamy nadzieję, że od momentu kiedy są już u nas czeka je tylko lepsze życie. 

  Pozostaje nam tylko wierzyć, że istnieje Tęczowy Most i wszystkie zwierzaki są tam szczęśliwe [*]

 • Wyrzucona, bo kochała za mocno :(

  2013-10-07 18:07

  Poproszono nas o pomoc w adopcji kotki, którą oddano do schroniska, bo z dnia na dzień stała się agresywna. Ponieważ nie pierwszy raz trafiają nam się takie koty i tym razem postanowiliśmy pomóc przede wszystkim kotce. 
  Już na miejscu w schronisku opis zachowania kotki wiele nam wyjaśnił i myślimy, że nic nas nowego w niej nie zaskoczy. 
  Chociaż to nie jest kot z podwórka, smutna jest jej historia :( Koteczka pokochała dziecko...

 • Lucek - znajda

  2013-10-02 12:23

  W piątkowy wieczór pewien kot miał szczęście, a my mamy kolejnego kota. Nasza wolontariuszka wracając do domu zauważyła jak grupka podpitych małolatów wabi kota, który szedł w ich stronę. Spytała czy to ich kot, na co oni odparli śmiejąc się, że nie ale muszą się nim „zaopiekują”, bo jeszcze ktoś mu krzywdę zrobi. Nie wzbudzali zaufania, szczególnie w stanie, w jakim byli. Koty ufające ludziom, niestety na ulicy zazwyczaj źle kończą.Tak więc kocurek zasilił szeregi kotów szukających domu starego lub nowego.

 • Dachowiec

  2013-10-02 12:14

  Ilekroć nasza bezsilność sięga zenitu i mamy chwile zwątpienia z różnych powodów przytrafiają nam się kolejne kocie nieszczęścia, którym nie sposób nie pomóc. Ostatni tydzień w takie właśnie zdarzenia obfitował. 
  W środę odebraliśmy zgłoszenie o kocie na…dachu. Było to, to samo miejsce gdzie już w sierpniu mieszkańcy zgłaszali, że na podwórku w nocy strasznie miauczy kot. Wtedy kota nie udało nam się znaleźć, ale szukaliśmy na ziemi a nie na dachu. Do końca nie wiemy czy nasz obecny „fachowiec” to ten sam kot, ale wiele na to wskazuje, np. resztki niedojedzonych gołębi na dachu.

Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 33 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig