Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Dyngos, Perełka i Grenada się pakują :)

  2013-11-06 00:57

  O tym, że Dyngosik jest "zaklepany" już chwaliliśmy się, ale że będą mu towarzyszyć dwie dziewuchy jeszcze nie pisaliśmy. Perełka i Grenada, w towarzystwie Dyngosa spędzą święta Bożego Narodzenia już w swoim domu.

   

  Radość nasza jest ogromna, bo są to koty trudne, które zdecydowanie wolą swoje towarzystwo niż ludzi.

  W tym tygodniu będziemy je chipować i wyrabiać paszporty...a niedługo czeka je daleka podróż, ale już do swojego domu

 • Akcja Skarbonkowa - przyłącz się :)

  2013-11-05 00:11

  Nasza fundacja posiada pozwolenie na zbiórkę publiczną polegającą m.in. na zbieraniu datków do skarbon stacjonarnych, które można umieścić w różnych punktach na terenie  Rzeczypospolitej Polskiej. Dochód z takiej zbiórki zostanie przeznaczony na potrzeby zwierzaków, które trafiają pod naszą opiekę, czyli na leczenie i profilaktykę, zakup leków, środków przeciw pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym, środków dezynfekcyjnych, zakup karmy i wypełniaczy do kuwet. 

  W związku z tym szukamy osób, które znają miejsca, gdzie można by postawić skarbonkę i mogłyby koordynować Akcję Skarbonkową dla MiauKotków tzn. wystawić skarbonę  i otoczyć ją opieką :)

   

   

   

   

 • Bezimienne maluszki szukają imion i opiekunów

  2013-11-04 23:25

  Wracamy do tematu podwórka, o którym już pisaliśmy. Były na nim kociaki do pilnego zabrania i 3 kotki do sterylizacji. Dotarłyśmy w końcu i na to podwórko. Kociaki są cztery, nie wiemy do końca ile ich było, prawdopodobnie 7. Jednego na pewno zagryzły dorosłe koty, jeden był bardzo słaby i chory, co z następnym nie wiemy czy na pewno był, bo kociaki są do siebie bardzo podobne. Dwa dni trwało wyłapywanie kociaków. 

 • Epitafium dla Cwaniaka [*]

  2013-10-30 23:55

  Smutny czas nas nie opuszcza :( Właśnie dowiedzieliśmy się o śmierci naszego byłego podopiecznego – Cwaniaka [*]

  Tak strasznie nam przykro z powodu jego śmierci, ale ogromnie cieszymy się, że przez wszystkie te lata był w najcudowniejszym domu jaki tylko może sobie wymarzyć kot!

  Pani Elu bardzo dziękujemy za te wszystkie szczęśliwe, przepełnione wielką miłością i troską lata, która dała Pani Cwaniakowi [*]

  Bardzo dziękujemy za to, że Mike i Willy mają tak cudowny dom. Życzymy im, aby jeszcze dłuuugo żyły w zdrowiu i przynosiły wiele radości domownikom!

   

 • Nymeria [*]

  2013-10-30 23:26

  Wczoraj pożegnaliśmy kolejne maleństwo-Nymerię [*] Nasza kruszynka dołączyła do swojego rodzeństwa za TM :( 

  Bardzo dziękujemy za wirtualną opiekę Iwonie Tmc, dzięki temu malutka nie była tak do końca niczyja.

  Z całej piątki maluszków dzielnie walczy jeszcze Arya! a my nie tracimy wiary, że chociaż jej jedynej się uda! 

  Bury kocurek-Filipek, dla którego szukaliśmy na facebooku DT niestety też nie żyje :( 

Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 33 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig