Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Avatar dziękuje :*

  2013-11-29 01:25

  Avatarek jest kotem specjalnej troski. Opieka nad nim wymaga niestety sporych nakładów finansowych, dlatego co jakiś czas musimy prosić Was o pomoc. Ogromnie nas cieszy, że zawsze pomagacie Avatarkowi i nie zostawiacie nas z tym samych. Szczególne podziękowania dla Edyszki..., Kiwi..., Izaz..., pani Elżbiety W., która nigdy nie zapomina o Avatarze i zawsze ma dla nas miłe słowo. Agnieszki K. z Płocka, Kasi i Przemkowi Dz. z Sosnowca, Monice P. z Krakowa, Ricie M. z Bytomia. Bardzo Wam dziękujemy! 

 • Catelyn i jej córka Arya

  2013-11-29 00:47

  FIP niestety poczynił ogromne spustoszenie w tej kociej rodzinie...Jon Snow, Eddard, Sansa, Nymeria [*]
  Zawsze będą w naszej pamięci jako cudowne, rozbrykane kociaczki, które niestety nie dostały szansy na długie, szczęśliwe życie we własnym domu. Z kociej rodzinki została tylko Catelyn i jej córeczka Arya. Malutka ma aktualnie 5 mcy, urosła, wypiękniała i jest cudowną, wesołą koteczką. Obie kocie czują sie dobrze i możemy powiedzieć, że dostały szanse na drugie życie. 

  Szukamy dla nich domu...najlepiej wspólnego.

 • W imieniu tych, którzy nie potrafią poprosić o pomoc

  2013-11-15 17:28

  Z natury jesteśmy idealistami. Niestety życie pokazuje nam jak trudne do pogodzenia są marzenia i rzeczywistość. Wszystko co robimy, robimy dla NICH, dla naszych mniejszych braci, aby poprawić ich ciężki byt. Zmniejszyć bezdomność. Zapobiegać okrucieństwu. Aby pokazywać ludziom, że one czują, cierpią i kochają. ONE nie tylko zasługują, ale należy im się szacunek i godne życie a jest to absolutne minimum, które winien im jest człowiek!

 • Nikita już u siebie :)

  2013-11-12 23:30

  Dzisiaj Nikita zamieszkała w swoim domu!

  Wśród ludzi, których znamy, którzy mają koty, kochają koty i rozumieją koty :)
  W domu tym mieszka już "nasza" Jona (piękna trikolorka) i dwie rezydentki - Aria i Szczotka. 
  Żeńskie towarzystwo na pewno nie będzie łatwe do okiełznania, bo jak wiadomo kocie dziewczyny są charakterne ;-)  

  Dlatego mocne kciuki i ciepłe myśli ślemy Beacie i Oskarowi, co by im nie brakło cierpliwości i zrozumienia dla kocich panienek :)

 • Avatar, pieluchy, kąpiele i biżuteria ;-)

  2013-11-12 23:14

  Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o pomoc dla Avatara. Pieluchy są nieodłączną częścią jego życia i tak już zostanie. Zapas pieluszek niestety topnieje szybko. Może ktoś chciałby Avatarkowi pomóc i kupić mu pieluchy? Cały czas korzystam z pieluch firmy King Dog w rozmiarze XL, które są najlepiej dla niego dopasowane. Można też oczywiście wpłacić darowiznę na konto MiauKota dla kocurka dopiskiem: pielucha dla Avatara. Najnowszy film z kąpieli Avatarka. Może troszkę dramatyczny, ale kąpiele są absolutnie konieczne. Zapraszamy serdecznie na biżuteryjny bazarek na Avatarkowe pieluchy. Biżuteria na bazarku jest autorskim dziełem naszej  wspaniałej koleżanki Edyszki i jednocześnie fanki Avatara :) Zapraszamy!

   

 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig