Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Wiele empatii nie tylko w Święta życzą...

  2013-12-24 09:00

  Przede wszystkim chcieliśmy życzyć wszystkim zwierzakom, aby nigdy nie zaznały bezdomności, głodu, zimna i bólu. Aby na swojej drodze spotykały tylko mądrych, dobrych i wrażliwych ludzi.

  Ludziom natomiast życzymy takich przyjaciół jak ONE - bezinteresownych, szczerych,  kochających na zawsze i bez względu na wszystko.

   

  Wiele empatii nie tylko w Święta, ale przez cały rok w imieniu podopiecznych MiauKota i naszym życzą Pestka i Czajkowski. 

 • Aspazja-kocia weteranka już nie szuka :)

  2013-12-23 22:58

  Aspazja jest koteczką, która najdłużej czekała u nas na dom, aż od 18 maja 2008r., czyli całe swoje życie. Dłużej od niej czeka tylko kocurek Woland - od 21.07.2007r. Piękna, filuterna, z głową pełną pomysłów niestety przez prawie 6 lat swojego życia nie znalazła nikogo, kto by chciał dać jej dom. Skoro nikt się nie zainteresował tą drobną, inteligentną kotunią, takiej szansy już mieć nie będziec :)

 • Kot kontra auto :(

  2013-12-23 22:37

  Szopen to kocurek, który trafił do nas po wypadku. Świadkami zdarzenia a nawet jego uczestnikami byli nasi wolontariusze, którzy wracali na Śląsk. Kot został potrącony czołowo przez jadący przed nimi samochód i wpadł pomiędzy koła auta, którym jechali. Nieprzytomnego i zakrwawionego kota zawieźli do lecznicy

 • Hip hip Arya :)

  2013-12-23 22:18

  Kochani! Ta maleńka dziewczynka, która jeszcze nie tak dawno miała niewielkie szanse na przeżycie, bo cała czwórka jej rodzeństwa (Jon Snow, Eddard, Sansa, Nymeria) umarła na FIPa...znalazła dom. Piękna Arya, która zafundowała nam wiele nieprzespanych nocy rozkochała w sobie ludzi, którzy postanowili ją adoptować.
  Ogromnie dziękujemy Kasi i Mariuszowi
  ♡♡♡ Jesteście wspaniali! Tydzień tacierzyńskiego na pewno pozwoli się lepiej poznać i zaaklimatyzować tej wyjątkowej dziewczynce.

 • Szczęście razy cztery :)

  2013-12-23 22:04

  8 grudnia 2013r. kociaki w liczbie 4 właśnie wyruszyły w daleką drogę do swojego domu. Do Dyngosa, Grenady i Perełki dołączył również Zizu!  Do końca nie byliśmy pewni, czy wszystkie kociaki uda nam się przewieść, bo jest to spore wyzwanie logistyczne. Tym bardziej, że wolontariuszka zabiera też swoje zwierzaki. Czego jednak nie robi się dla naszych podopiecznych, aby mogły trafić do swojego wymarzonego domu.  Opiekunowie tak piszą o aklimatyzacji kotów...

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 33 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig