Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Wanilia to imię :)

  2014-02-03 19:20

  Nasz jednooczek - Wanilia vel Waniek po zabiegu doszedł już do siebie. 

  Bardzo dziękujemy Kamili Ka, Beacie M. i Annie W. za pomoc w spłacie rachunku za zabieg i leczenie kociątka. 

  Wanilia jest wesołym i rozbrykanym kociątkiem. To, że ma tylko jedno oczko w niczym jej nie przeszkadza. Wanilka czeka na swój dom a do tego czasu bardzo prosi o opiekuna wirtualnego, z którym czekanie na pewno będzie przyjemniejsze :)


 • Nadieżda u siebie

  2014-02-03 19:08

  Na szczęście tak to już jest, że te smutne i bolesne wyderzania, chociaż odrobinę równoważone są przez te radosne.

  Nasza koteczka widmo - Nadieżda, zostaje już na stałe w swoim domu tymczasowym :)

  Przez cały ten czas wirtualnie Nadieżdą opiekowała się Maria B. za co ogromnie dziękujemy! 

   

 • Anton umarł [*]

  2014-02-03 18:47

  W dniu 1 lutego 2013 roku z wielkim bólem i smutkiem pożegnaliśmy Antona [*] Kocurek chorował już od jakiegoś czasu. Kiedy zaczęliśmy go diagnozować podejrzenie padło na eozynofilowe zapalenie jelit lub chłoniaka. Leki i dieta niestety nie przynosiły efektu, spodziewaliśmy się więc najgorszego. Sekcja zwłok to potwierdziła. Antosiu, tak bardzo nam przykro, że nie umieliśmy Ci pomóc ;-( Ogromnie dziękujemy Małgosi W., która czuwała nad Antonem wirtualnie.              

 • Miaukot jako organizacja OPP-przekaż nam swój 1%

  2014-01-07 17:54

  Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot ma już status Organizacji Pożytku Publicznego. Za rok 2013 mamy możliwość zbierania 1% podatku bezpośrednio na MiauKotki. Warto poświęcić chwilkę, aby wypełnić dodatkowe rubryki w zeznaniu podatkowym: wpisać nasz numer KRS 0000353933 i skorzystać z przywileju decydowania, na co przeznaczone zostaną nasze podatki. Jest to bardzo skuteczny sposób pomocy najbardziej potrzebującym zwierzakom, które trafiają pod naszą opiekę.

   

 • Maleńki Jednooczek :(

  2013-12-29 21:21

  Maleńkie kociątko podrzucone/wyrzucone na jednym z podwórek, na którym sterylizowaliśmy koty. Znalazł je listonosz i na szczęście zaalarmował bardzo prokocich lokatorów, którzy zgłosili to nam. Kociątko zostało zawiezione na cito do naszej lecznicy. Jest już po operacji. Oczka niestety nie dało się uratować. Maleństwo jest pręgowanym burasiem, ma około 6 mcy i jest bardzo chudziutkie. Przebywa aktualnie w szpitaliku i dochodzi do siebie. 

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 33 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig