Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Makalu, zdobywca szczytów ;)

  2014-03-26 17:25

  Pamiętacie kocurka, którego w ubiegłym roku ściągaliśmy z dachu wysokiej kamienicy w Bytomiu? Mieliśmy wtedy straszny dylemat, czy go wypuścić, bo prawdopodobieństwo, że wróci na dach było ogromne. Aktualnie kot przebywa już pod naszą opieką i szukamy dla niego domu stałego.

  Na imię dostał – Makalu. 

 • Pestka w swoim domu :)

  2014-02-24 09:23

  W piątek 21 lutego nasz Pestka pojechała do swojego domu. Koteczka czekała u nas na swoich ludzi prawie dwa lata. Miała za sobą już nieudaną adopcję, kiedy to po tygodniu wróciła z powrotem do nas. Teraz jednak wierzymy, że będzie to jej dom na całe życie. Będzie w nim miała swoich Dużych tylko dla siebie a to jest to, o czym Pestka marzyła najbardziej. Pestuniu, życzymy Ci wszystkiego najlepsze na nowej drodze życia a Dużym wielu wspólnych radosnych chwil.

   

  Dziękujemy Ash, która opiekowała się Pestką wirtualnie!

 • Dziękujemy!

  2014-02-21 14:52

  Tak wyglądał efekt zbiórki dla Miaukotów w Herbaciarni "Herbata" z okazji Dnia Kota. 
  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i przynieśli prezenty dla naszych podopiecznych 
   
  Ogromne podziękowania dla przyjaciół Miaukota - Justyny i Maćka, którzy to zorganizowali i na których pomoc nasze zwierzaki zawsze mogą liczyć 

  Dziękujemy!
   

 • Nikta w roli głównej

  2014-02-21 14:16

  Nikita pod opiekę Miaukota trafiła w październiku ubiegłego roku. Pisaliśmy o tym tutaj. 

  W listopadzie koteczka pojechała do swojego domu. Niestety miał miejsce incydent, w którym kotka ugryzła swoją opiekunkę. W tym samym dniu, po 3 tygodniach koteczka wróciła z powrotem do naszego domu tymczasowego.Minęły już 3 miesiące od powrotu do nas. Taka sytuacja ani razu się nie powtórzyła. Tak pisze o Nikicie jej opiekunka tymczasowa...

 • Dzień Kota w Herbacie :)

  2014-02-09 18:21

  Serdecznie zapraszamy 16 lutego od godz.16 do herbaciarni Herbata.

  „ Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was, by przy filiżance herbaty otworzyć serce na potrzeby miauczących czworonogów a przy okazji zaoszczędzić 20% :)
  Z okazji Światowego Dnia Kota obchodzonego 17 lutego, podobnie jak w zeszłym roku, w dniu poprzedzającym to "święto" zbieramy w naszej herbaciarni jedzenie (suche karmy, puszki, smakołyki) dla kotów oraz żwirki (do kuwet).
  Dla każdego kto w tym dniu wspomoże naszą zbiórkę, prócz wdzięczności kocich serc, mamy rabat 20% obejmujący całe nasze menu oraz małe niespodzianki...”

   

   

   

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 33 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig