Akcje

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
  • CIACH!bezdomność

    Podstawowym statutowym zadaniem naszej Fundacji jest praca w terenie. Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko sterylizacja bezdomnych zwierząt może przyczynić się do ograniczenia ich populacji, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

     

    Wyrzucane za drzwi w chwili, kiedy przestają przypominać puchatą kulkę z reklamy kociej karmy albo z powodu mającego pojawić się w domu dziecka, przeganiane z miejsca na miejsce, głodzone, bite, podtruwane, ginące pod kołami samochodów – to realia, w których bezdomne zwierzęta walczą o przetrwanie. Nie pasują do zadbanych osiedli, nie ma dla nich miejsca w piwnicach. Ludzie kojarzą je z pchłami, toksoplazmozą, zasikanymi piaskownicami i, nie ukrywajmy, specyficznym kocurzym zapachem. Nie wnikają jednak w istotę problemu.

  • Ciach!Centrum

    1 października 2010 r. wolontariuszki MiauKota odebrały klucze do lokalu, który pozwoli realizować podstawowe cele fundacji: tu znajdą tymczasowe lokum m.in. koty złapane do sterylizacji i wracające do sił już po zabiegu. Fundacja zyska dzięki temu większą niezależność. Od dłuższego czasu problemem był brak miejsc, w których można ulokować koty po zabiegach,  wymagające leczenia czy też podlegające kwarantannie.

 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig