Aktualności

 
Dodaj link do:
www.facebook.com
 • Kuba szczęściarz.

  2016-12-05 16:58

  Jak zwykle nie nadążamy z informacjami o tym co się u nas dzieje :( Przede wszystkim chcieliśmy Was poinformować o sytuacji dotyczącej naszego psiego podopiecznego - Kubusia. Dom tymczasowy, w którym Kuba przebywa chciałby, żeby pies został już na stałe. Cóż, zakochali się wszyscy w sobie i my to rozumiemy :)

  Niestety wieloletnie zaniedbania wobec psa skutkują tym, że Kuba cały czas jest leczony a dokładnie jego uszy, bo stan zapalny ciągle wraca :( Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy pomagać w leczeniu, ale oficjalnie możemy napisać, że Kubuś jest już u siebie :) Uważamy, że to uczciwy układ!

 • Kolorowa Figa :)

  2016-12-05 16:23

  Działamy, żeby pomagać zwierzakom. Jest to jednak bardzo trudne, gdy nie ma adopcji :( Staramy się więc unikać sytuacji, które powodują, że musimy przyjąć kolejnego kota pod naszą opiekę. Zwlekamy z czterema kotami z podwórek, które powinny przed zimą znaleźć schronienie, bo są już stare, chore i kolejnej zimy mogą nie przeżyć. Jednak co zrobić jak w miejscu dokarmiania kotów nagle pojawia się kot, który nie tylko garnie się do człowieka, ale też jest bity przez inne koty. Tak więc od 9 listopada mamy nowego kota, a właściwie koteczkę.

 • Violetta w swoim domu:)

  2016-12-05 15:59

  31 października dostaliśmy informację z z domu tymczasowego naszej podopiecznej Violetty. OPiekunk anapisała tak:
  "Violka zostaje o nas na stałe. Nie oddamy smarkatej nikomu!"
  :) 
  Cóż my możemy dodać. Cieszymy się bardzo i  życzymy Violce wszystkiego dobrego!
  Bardzo dziękujemy Małgosi W., która opiekowała się Violetką wirtualnie i dbała, żeby koteczce niczego nie brakowało ♥

 • Życie Wojtusia, kota ze wsi.

  2016-10-22 21:51

  Po raz trzeci ratujemy życie Wojtusia. Kota ze wsi, bardzo źle potraktowanego przez ludzi, którzy nie tylko zrobili sobie z niego tarczę strzelniczą ale jeszcze go skopali. W wyniku czego kot trafił do nas z połamaną miednicą, złamanym ogonem, w stanie skrajnego wycieńczenia. Było to ponad 5 lat temu. Tu link do informacji na stronie  TUTAJ. Po drugiej operacji Wojtuś dostał uczulenia na założone szyny do podtrzymania miednicy. Wyglądało to strasznie, bo skóra mu prawie odpadła. Była to jedna wielka krwawiąca rana, której leczenie zajęło naszej wolontariuszce 8 miesięcy.

 • Zapraszamy do Miaukotów na fejsa:)

  2016-10-22 20:26

  Chcieliśmy Was zaprosić do naszego profilu na FB. Nie trzeba się rejestrować, żeby móc na podglądać ;) Tam zawsze coś się dzieje, jest więcej fotek i są informacje na bieżąco. Wynika to z prostej przyczyny, że na FB można zamieszczać info przez telefon, co jest w naszym przypadku o wiele prostsze.
  Nasz profil FB jest → TUTAJ lub przez wysuwany baner z lewej strony. Wszystkich zarejestrowanych fejsbukowiczów oczywiście zapraszamy do polubienia Miaukotków :)

 • Kubuś - stary i głuchy, ale młody duchem.

  2016-09-29 20:33

  Minęły dwa tygodnie jak Kuba trafił pod naszą opiekę. Przestał być psem łańcuchowym i zaczął wieść spokojne życie psa domowego. Pies odnalazł się w nowych warunkach bardzo dobrze. Jest wesołym, radosnym psem, czym mile nas zaskoczył. Jego zachowanie w ogóle nie wskazuje na to, że jest już psem starszym i do tego głuchym. Jak się okazało nieleczony stan zapalany uszu doprowadził psa do głuchoty :( ...

 • Nasza Księżniczka IzaBella ma dom!

  2016-09-29 19:44

  IzaBella wreszcia ma swój domek! Ma też kociego kolegę, który ma bardzo podobny pyszczek do Izuni. Jest bardzo towarzyski i ciekawy nowej koleżanki. Iza na razie nie ma ochoty na bliższą przyjaźń, ale kto wie jak to się skończy :)
  Wyglądają jak rodzeństwo, więc mamy nadzieję, że się szybko dogadają. Wiemy już, że Iza zaprzyjaźniła się z najmłodszą Dużą – Julką i chętnie przebywa w jej łóżku a nawet daje się głaskać ♥ Trzymajcie nadal kciuki, żeby Izunia odzyskała wiarę w ludzi i była w końcu szczęśliwa. My trzymamy bardzo mocno:)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 48 Następna »
 
home

stripper high heels, 2014 christian louboutin red wedge shoes, red bottom shoes pewter high heels,sexy high heels shoes cheap christian louboutin,high heels günstig