Mieliśmy pisać o naszych maleńkich podopiecznych, ale…są sprawy pilne i pilniejsze. A dokładnie takie, od których zależy czyjeś życie. Wielu na pewno powie, histeryzujecie, to tylko zwierzaki, jakoś sobie dadzą radę a jak nie dadzą to zadziała selekcja naturalna…My mamy inne zdanie na ten temat i zapewne większość z Was też.

Czarna koteczka ze zdjęcia jest najmniejsza a jej stan był najcięższy. Ważyła zaledwie 20 dkg  Trafiła pod opiekę Przychodnia Weterynaryjna Wojtaczka Przybyła-Noga  Pani Doktor nie tylko zadbała o zdrowie malutkiej, ale i znalazła jej cudowny dom  Bardzo dziękujemy!

Pilnie pomocy potrzebuje pozostała 7 kociąt. Maluchy mieszkają na dworze, w mało przyjaznym otoczeniu  Ich życie i zdrowie zależy od tego, czy pomoc przyjdzie na czas. My chcemy pomóc, ale bez DT nie damy rady

PILNIE potrzebujemy DOMÓW TYMCZASOWYCH!
W potrzebie zostało 7 kociąt, 2 koszatniczki dorosłe samice, 6 dorosłych myszoskoczków + dzieci (ilość jeszcze nieznana).

Wszyscy dobrze wiemy, że to dzięki domom tymczasowym uratowane zwierzęta mają szansę na godne życie. Bardzo często na życie w ogóle…

Kontakt do nas znajdziecie → TUTAJ

Więcej o zasadach bycia domem tymczasowym przeczytacie w zakładce → ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM